| alinutza4a a întrebat:

Cand un baiat intreaba o fata daca are prieten sau e singura inseamna ca ar vrea sa fie cu ea?(neaparat )

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Da, dar...
Tie iti place de el? Daca a facut asta s-ar putea sa te placa, dar poate a facut-o si din interes ca nu are prietena, sau in urma unui pariu cu un prieten/prieteni...
Poate sa fie si adevar dar trebuie sa il iei din scurt! Si nu trebuie sa te atasezi mult de persoana respectivastraight face
Crede-ma mi s-a intamplat si am regretat foarte mult... Daca chiar iti place, propune-i sa fiti prieteni apropiati, iar apoi daca se iveste "lumina" mai mare incercati sa fiti impreuna...

Sfatul meu...
P. S.: Daca te ajuta cu ceva, fundita?batting eyelasheshee hee

Pa, pa!

6 răspunsuri:
| laru a răspuns:

De obicei da, inseamna ca-i place de fata

| Emena a răspuns:

Insemna ca e interesat de acea fata, sau intreaba pentru un prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat

| SalutTpu a răspuns:

Posibil dar nu mereu e asa...

| Saori a răspuns:

Pai depinde mai ales de tonul pe care pui intrebarea.happy

| Roxytza_1134 a răspuns:

Probabil, insa nu neaparat te intreaba despre el, poate vrea un prieten sa stie, insa daca tie iti place de el inreaba'l... ceva de genu"de ce m'ai intrebat"iar daca zice "intrebam" zii ca sigur are un motiv...mergewinking