| gratie a întrebat:

Cânţi sub duş? Ce fel de melodii?
Cel mai tare raspuns primeste funda >:

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Paraziti fu*k you Romania laughing am o voce de bufnita ragusita cantand ziua in amiaza mare laughing dar ma rog.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. nu cant sub dus ca nu vreau sa creada vecinii ca tai un porc in baie

| OnuOnulică a răspuns:

Cant destul de des melodoi inventate de mine pe moment laughing nu am un anume gen... dar de cantat, cant si chiar foarte mult laughing

| Jipa95 a răspuns:

Eu si cantatu' meu! laughing Nu cant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha laughing Da, cant sub dus. Si de obicei cant ce am ascultat recent. Rap, Hip-Hop si alte tipuri de muzica.

O seara placuta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cant sub dus dar ascult muzica in timp ce fac baie.

| Deliiiia a răspuns:

Nu cant sub dus. Din cate am inteles, oamenii mai degraba reflecta la problemele lor in dus.