| XatomisX a întrebat:

Care a fost cel mai mare scor facut la doodle jump de voi? fara hack sau altele ma refer la cei cu ios si android eu am facut 101. 904 iar cei cu telefoane pe java sau alete acolo e usor ca aveti butoane

8 răspunsuri:
| XatomisX explică:

Acum am 140. 000 :X

| Olliee a răspuns:

30. 912 happy

| NuamnumesuntANM a răspuns:

190. 000 cu androidlaughing

| XatomisX explică (pentru NuamnumesuntANM):

Oo bun 190. 000 eu nu mai pot trece de 140. 000 se misca prea rapid laughing

| NuamnumesuntANM a răspuns (pentru XatomisX):

laughing o sa poti si eu am stat 3 saptamani sa ajung la scoru alalaughing

| Andrei_Oniceag_1990 a răspuns:

88. 295 la un moment dat nu am fost atent si am cazutlaughing

| AddyTakaBlack a răspuns:

Sa sti ca gresesti e greu pe butoane nu am facut mai mult de 150.521 iar pe android am vreo 507.124

| Căpşunăă a răspuns:

E mai greu cu butoane