| Face2face a întrebat:

Care a fost cel mai nebunesc lucru pe care la-ti facut? Pup

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happyPai ar fi mai multe, nu sunt tocmai"fetita cuminte a mamei"blushing... Ceea ce mi s-a parut.cat de cat nebunesc a fost faptul ca am dormit pe bloc, acesta fiind un bloc de 3 etaje(din fericire pentru mine.mentionez ca intarziasem la intalnire si-am ratat petalele de trandafir si lumanarelelecrying )am plecat pe jos la bunica mea(10 km dus 10 intors), am stat la nici 1 metru cand trecea trenul de marfa(iubesc senzatia pe care o ai atunci, fac asta destul de des), am plecat singura de la bunica mea pana la raul Buzaului(vroiam sa ma plimb si sa ma relaxez), am iesit afara cand maica mea dormea(venea de la serviciu pe la 12 jumate, asteptam sa adoarma, deschideam usa usor, si ma intorceam pe la 4, 4 jumate, eram acoperita chipurile de sora meahee hee ), am dormit pe camp, am vrut sa contemplez peisajul superb, apusul, luna, stelele, natura, totul...Sunt foarte multe lucruri ciudate si nebunesti pe care le-am facut, dar daca as sta sa-mi amintesc si sa le schitez pe toate mi-ar lua o vesnicie, mereu am facut lucruri ciudat de nebunesti.privite cu "frica"de cei din jur, insa am facut ceea ce am simtit ca ma face sa ma simt libera! Asa ar trebui sa faca toata lumea! Ai grija de tine draga Ella!happy

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am fost sincer si am aratat ce simt in fiecare relatie.

| JustMe a răspuns:

Am cerut tigari de la o gramada din oameni din malllaughingSau am umblat prin magazine cu o peruca roz pe cap. Sau am sarutat o alta fata.

| rosto a răspuns:

Am facut o prostie la o terasa... nu spun care ca mi-e rusine big grin

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu pot sa-l numesc"nebunesc" ma rog, zic:stripteasehappy.