| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi pretul unui incubator pentru oua, cu o capaciatate de maxim 30? Eu am cautat ceva dar nu am gasit.

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un incubator mai mic e in jur de 140-180lei si numarul de oua pe care le poti pune la clocit difera in functie de pasare( gaina 60, rata 50, prepelita 100, gasca 30, curca 40). Dar poti sa pui doar 30 nu 60.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un incubator mai mic e in jur de 140-180lei si numarul de oua pe care le poti pune la clocit difera in functie de pasare( gaina 60, rata 50, prepelita 100, gasca 30, curca 40).Dar poti sa pui doar 30 nu 60.

| rodik a răspuns:

Un incubator mai mic costa in jur de 140- 180 lei si numarul de oua pe care le poti pune la clocit difera in functie de pasare( gaina 60, rata 50, prepelita 100, gasca 30, curca 40). Dar poti sa pui doar 30 nu 60.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incubator electric de oua cu termostat CLEO - 5A (clocitoare oua) la pret de producator 116 RON se poate achizitiona de la Artel Gold Impex Srl care isi are depozitul la urmatoarea adresa:

Str. Spulber nr 18, Sector 5 Bucuresti (mijloace de transport: autobuz 117 statia Fabrica de paine)
sau magazin de desfacere langa Gara de Nord pe Str. I. G Duca nr 2-4 Sector 1 Bucuresti (mijloace de transport: metrou, troleibuz 96, 85, etc)

Contact: 0214230920

Incubatorul electric de oua cu termostat CLEO - 5A (clocitoare oua) are
Temperatura de incubare: 38 grade C ± 1 grad C
- Consum energie electrica: max. 1, 4 kWh/24 ore,
la temperatura mediului de +20oC
- Umiditate: 60... 65 % (cu apa in alveola A)
70... 80 % (cu apa in alveola B)
80... 85 % (cu apa in ambele alveole)
- Incalzire: electrica cu rezistenta
- Tensiune de alimentare: 230 V / 50 Hz
- Rotire oua: manual (de doua ori pe zi), cu 180 grade
- Tip incubator: transportabil, de suprafata
- Randament incubare: minimum 60 % (cu respectarea instructiuni de utilizare).
Masa maxima 2, 8 kg
Capacitatea max.(buc.):
- 60 oua gaina
- 42 oua curca
- 50 oua rata
- 30 oua gasca
- 100 oua de prepelita

| kalyn_6408 a răspuns:

Am si eu incubator ancape 60 de oua maxim si e 1 milion 1 suta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incubatoare electrice pentru oua gasesti aici la www.electrounivers.aaz.ro
incubatoarele de pui se trimit in tara prin curier, sunt noi cu garantie si service asigurat. Comenzi la tel. 0744507642

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au aparut noile incubatoare cu mecanism de intoarcere si termometru electronic atasat, sunt bune pentru gospodaria ta. Aceste incubatoare bune sunt comercializate de www.electrounivers.aaz.ro, vand in toate localitatile din tara prin curier, suna la tel. 0744507642 si primesti acasa incubatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde intre 70 si100ron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

50lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

50-100+TVA eur in functie de gradul de utomatizare 0743737940

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un incubator bun, pentru aproximativ 60 de oua de gaina, costa 199.92 lei. In caz ca vrei sa afli mai multe despre ce stie sa faca, caracteristici tehnice, alte modele de incubatoare de oua intra pe acest link: http://www.scule-unelte-accesorii.ro/......-oua-cleo.
E sezonul puisorilor, asa ca grabeste-te!

| dinumihai30 a răspuns:

Realizez incubatoare oua performante cu randament de peste 90% si capacitati pana la 528 oua gaina sau 1350 oua prepelita
intrati pentru detalii pe:
www.incubatorperformant.ro

| vio50 a răspuns (pentru kalyn_6408):

Gasesti in Dedeman la 120roni, fara termometru si sunt OK

| vio50 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca in Dedeman la 120 roni

| vio50 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cumperi montaj de termostat de incubator cu 20 roni de pe net, bec de 100w,fasung, ventilator mic dar capabil de functionare continua, cutia in care vrei sa incubezi, cablu de alimentare, stecher si un termometru medical si din Merlin plasa de fier cu ochiurile de 1cm pe care vei aseza oua.Bafta.

| Casaanimalelor a răspuns:

Incubatoare de oua la preturi de producator.
Oferim livrare la domiciliu gratuita in BUCURESTI!

http://casa-animalelor.ro/incubatoare-oua

| Mircea1963 a răspuns:

Incubatoare oua la www.electrounivers.aaz.ro

| Mircea1963 a răspuns:

Incubatoare electrice pentru oua de incubat gasesti aici la www.incubatoare.webgarden.ro

| IncubatoareCleo a răspuns:

Incubatoare bune la pret convenabil gasesti la www.electrounivers.aaz.ro
Comanda la tel. 0744507642 si primesti acasa un incubator bun.

| IncubatoareCleo a răspuns:

Incubatoare bune pentru oua de incubat gasesti aici la www.electrounivers.aaz.ro; Intra in magazin si alege incubatorul bun de care ai nevoie. Primesti rapid acasa incubatoarele comandate.