| raduspace10 a întrebat:

Care clasa de liceu vi s-a parut cea mai frumoasa? De ce?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Clasa a 12-a cu siguranta. Materia a fost lejera, profesorii ne-au permis sa invatam pentru BAC si, cel mai important, fiind ultimul an si cunoscandu-ne deja de 4, m-am inteles foarte foarte bine cu colegii si am petrecut clipe frumoase impreuna.

| Doub a răspuns:

A 12-a
şi a 11-a
nu pot alegeee crying

| Clorox a răspuns:

Intrebarea ta suna asa:
Care zi din tortura unui maniac v-a placut cel mai mult?
Mie sincer imi place scoala, dar nu-i valabil pentru multi! laughing

| vocea a răspuns:

A 11 este cea mai frumoasa esti veteran si nu ai nici emotii pentru bac

| Sociopat a răspuns:

A 11-a e cea mai chill
N-ai grija bacului si nici prietenii care urmeaza sa aiba grija bacului nu o au INCA deci totul e bine si frumos, petreceri la greu

| TURB0X a răspuns:

A 10-a si a 11-a, nici a 12-a nu a fost rea.