| DeeDee_5809 a întrebat:

Care credeti voi ca a fost cel mai reusit film al anului 2009?

Astept pareri!

kiss

Răspuns Câştigător
| oanamaria a răspuns:

Cu siguranta filmul meu preferat din toate timpurile care a fost lansat in acest an e 2012, cu titanicul pe locul 2 si avatar pe locul 3, dar vreau sa vad si the blind side. Prefer 2012 in locul lui Avatar care e cel mai scump film din istoria cinematografiei pentru ca e mai real, arata drama a miliarde de oameni, imaginile sunt socante si uimitoare, as putea sa jur ca sunt adevarate si raman conectata la povestea filmului care are un final fericit pentru 400000 de oameni.Perfectiunea fiecarui detaliu si prestatia foarte buna a actorilor m-a marcat, mai ales pentru ca mi se pare ca actorii din 2012 sunt analizati mai detaliat decat in Avatar.

Filme lansate in 2009 care mi-au mai placut :
-Legally blondes
-The proposal
-New moon
-All about Steve
-The ugly truth
-Hannah Montana-The movie
-Up
-Night at the museum 2
-Ghost of girlfriends past
-17 again
-My life in ruins
-I hate Valentines day
-Dance flick laughing
-Bride wars

24 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Idem stejara +2012

by daiiwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

După părerea mea The uninvited. Mi-a plăcut foarte mult cum a fost făcut, cum au jucat actorii, acţiunea, tot. Cam pe acelaşi film a mers şi Deadline, dar acesta a fost mai puţin clar decât The uninvited.

| Klara a răspuns:

E o intrebare capcana? In mod sigur. 2012!

Shin
| Shin a răspuns:

Em... Cred ca "Inglorious Bastards"... La efecte o sa ia clar "Avatar".
Numai bine, Shinwinking
P. S. Sunt curios sa vad "The Men Who Stare at Goats" big grin

| georgiana a răspuns:

Harry Potter si Twilight:Amurg si Luna Noua

| Aliyaa a răspuns:

Twilight. Avatar, 2012

| -=AleCS=- a răspuns:

2012 the best... misto efecte happy

| AneZniP a răspuns:

Avatar, this is it, new moon, harry potter in printul semipur plez da-mi si mie prima fundita happy

| LORY a răspuns:

N-as putea sa spun exact care este cel mai reusit pentru ca nu le-am vazut pe toate. Din ce am vazut insa, cred ca
Avatar. Oricum nu este singurul film care imi place si nu este perfect (am multe de comentat la el, dar ma abtin, cel putin pana cand voi face eu unul mai bun big grin ) dar cred ca e cel mai reusit pe 2oo9 big grin Parerile sunt impartite, gusturile nu se discuta.

@Lary: Si mie mi-a placut mult Stardust (Pulbere de stele), dar nu este din 2oo9, ci din 2oo7winking

| ÅñdRa a răspuns:

Twilight, new moon si avatar

| Lary a răspuns:

Pulbere de stele. Mie mi-a placut mai mult ca Avatar.

| Ioana :x a răspuns:

2012 si Avatar.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Cretzule a răspuns:

| alexandra_6462 a răspuns:

Prima data sa cititi cartea new moon si dupa aia sa comentati, filmu nu a fost deloc spectaculos a fost mai degraba o dezamagire, cel mai fain film a fost avatar

Răspuns utilizator avertizat
| Ann™ a răspuns:

P. s. i love you

| askanyo_8091 a răspuns:

Cel ma reusit la ce?
1. efecte speciala cred ca ii 2012 si Twilight, avatar
2.incasari harry potter si printul semipur, transformers 2
3. cel mai asteptat avatar

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Avatar (pref meu :X)
sih 2012 happy

| Bellisima a răspuns:

AVATAR asta este cel mai reusit film al anului 2009.

Cel putin din punctul meu de vederewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight, si Luna noua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi scapati, trei fugiti. aventura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca este yes man twilight avatar the marine 2 transporter 2

| vasylaur a răspuns:

2012 categoric! the best!