| Flufy33 a întrebat:

Care e cel mai frumos nume de fata?

13 răspunsuri:
| Lucaci a răspuns:

Amanda

| AndreiPisoias a răspuns (pentru Lucaci):

Daca schimbi o litera...

| Ramo137 a răspuns:

Izabela

| Florisa a răspuns:

Florisa happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Oricare nume de fata este frumoasa prin insasi persoana care o poarta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa spui care e cel mai frumos pentru ca depinde de preferintele fiecaruia.Mie, de exemplu, imi place Lavender.Tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lorena. Sau Loreyn, stiu ca e tot acelasi nume. happy

| frostxtq a răspuns:

E frumos care iti place. Nu pentru toata lumea e frumos acelasi nume. Mie imi place Lia.

| losseru a răspuns:

Kalela

| ThePayback a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui. Mie, de exemplu, imi place numele Maria.

| SetYourselfFree a răspuns:

Enya si Emma

| TiniS a răspuns:

Nu cred ca exista un ''cel mai frumos nume de fata,, pentru ca toate sunt frumoase big grin.

| MariaIoana555 a răspuns:

Adina, Larisa, Andra, Catalina