| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai tare metin 2?

44 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Metin2united.com

| GoguStrigoi a răspuns:

Metin 2 blacknight am lvl 88 cu ninja si 67 cu sura

| Nume a răspuns:

Blacknight dar nu mai pot sa joc am dat si intrebare

| Nume a răspuns:

Online vineri-duminica incepand de la orele 11-12 http://92.114.116.37:8090/reg.php LightMt2

| cristiiiiiii a răspuns:

RO este si va ramane cel mai tare pe private e usor imediat te faci bun pe RO se vede care stie sa joace

| alexpr2000 a răspuns:

Clujanmt2 e cel mai bun server roancesc

| Anonimulll69 a răspuns:

Man iti spun eu acela este escadamt2! Se face cam greu trebuie sa pui in alt metin2 niste componente si mc-ul.txt escadamt2.servegame.ro! dar incepi cu multe chesti tari si cu otel si la unu faci king si incepi cu 1 kkk.

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Metin2unitedddddddddddddddddd. sa vezi cum e uitate pe youtube e cel mai tare happy

| Bocanila a răspuns:

Epic mt mane are toate armele legendare lingusala solare aqua ceresc suprem epice sirius otravita king1 king2 king3 otel ninja sura shaman war +9 tot ce vrei tuh si pls funda

| Bocanila a răspuns:

Hammer mt2 sau epic mt2 pentru ca au arme si armuri epice mai ales hammeru te da de la lvl 98 cu tot +9 si pose deci cel mai tare hammeru dar daca nu-ti palce incearca epicu unu tot o sa-ti placa daca nu united sau flamek incearcale si tuhbig grin

| NighTy a răspuns:

Ba acum sincer cel mai tare este hammermt2 te da lvl 93 skill all P eu de ex acum am lv 93 500k pv si multe alte chestii. king2 rinata+9.pentru detalii jeff_daniel98

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, nu-mi pasa! Nu joc tamepeniile alea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin fun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin 3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si metin 2 e tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin22 is ninja lv 32 si am tot de pe mine +9

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Universe si reddragon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Man mai bine joaca Fl@meMetin2 o sa se deschida pe 3 ianuarie 2011, joaca pentru ca te ajuta GM cand e on si e super bunwinking. IP 5. 114. 210. 121 sau mi se pare cu 100 la sfarsit inloc de 121 nu stiu exacthee hee

| GtaSA a răspuns:

Mein2 ro e o porcarie mie imi place ro speed

| AduMrr a răspuns:

MatrixMt2 e cel mai cool sv uite un filmulet http://www.youtube.com/watch?v=cR0RQzN9PfM sper ca te-am ajutat pup :*

| LupulDeFoc a răspuns:

Metin 2 arena e pvp si e in romana

| alexdarboyy a răspuns:

Metin 2 adventure

| Radutzuu14 a răspuns:

Hammermt2 are peste 100 de are legendare si armuri epice te da lvl 127 cu bani1kkk si multe altele uitati-va pe youtube. sper ca v-am ajutat. funda?

| Radutzuu14 a răspuns:

Hammermt2

| ionutzzzz3864 a răspuns:

Io zic ca metin 2 celestial

| NeedforUzzY a răspuns:

Frate apucativa de metin2excalibur am lv90 king1 epice monstri mai am un dnk+5 pv care acde pe armuri... este 5000 si la bonusuuri speciale este 7000 intrati si daca vedeti pe xXToTmAiSuSx ala sunt eu si puteti sa ma intrebati orice despre el sau pe aid lolghost97

| LinkGaming a răspuns:

NighTy sa stii ca metin2 hammer nu e cum zici tu habar nai de el nu l-ai jucat... ca sa iti spun eu cv te da lvl 254 skillurile ti le iei de la una tiffany de langa negustoreasa si ai 999kk de yang... nu-i adevarat nimic din ce ai zis tu

| LinkGaming a răspuns:

Sa stii YOyoYOyoYO ca esti tampit ca NighTy nul mai mintiti pe omu asta voi doar faceti glume pe site-ul asta TPU inseamna Toti Pentru Unu nu sa ne prostim si sa nu raspundem la nicio intrebare ce ni se pune aici bine inseamna ca colaboram cu cei care nu stiu lucrurile pe care le stim si noi trebuie sa le impartasim cu ei

| LinkGaming a răspuns:

Incearca metin2 hakunamatata iti dau si un link dar sa-ti dau un sfat asta intrece orice metin! are dmg mai mare decat pe hammer... 316k fara critica cu o sabie de lvl 1 + 9 nebonusata fara pietre nimic si maxim lvl e 125