| anonim_4396 a întrebat:

Care e id-ul lui Lady Gaga?

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Bună. Lady Gaga, sau orice altă vedetă, nu are id. Sau dacă unele au, nu îl dau fanilor, ci familiei si prietenilor apropiati.
Ar fi asaltate cu mii de mesaje dacă l-ar face public.
Dacă vrei neaparat sa vorbesti cu ea, poți încerca pe Twitter. O zi bună!happy

| Mao a răspuns:

De parca are timp de vorbit pe mess, stii?

| AikkoxD a răspuns:

Iar tu, frate, cu id-urile tale?
Vedetele NU au id-uri pentru fani. Baga-ti asta in cap!
Ele au doar pentru familie si prieteni foarte apropiati. Sunt fani care isi fac id-uri false ca sa pacaleasca alti fani prosti. Stiu ca sunt prea directa, dar chiar ma dispera intrebarile astea idioate pe TPU. ro.
Auzi "care e id-ul lui nu-stiu-cine?" Da' chiar altceva n-i / n-aveti de facut? rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id-ul este gaga_78

| raluuu10 a răspuns:

Cred ca este monstergaga.ball@yahoo.com.

| raluuu10 a răspuns:

Nu sunt sigura daca e acel id dar incearca.

| XoXo2791 a răspuns:

Madalina.marc99