| anonim_4396 a întrebat:

Care este artistul vostru preferat? (din strainatate sau de la noi din tara)

12 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Trupele preferate- bullet for my valentine, three days grace, breaking benjamin, halestorm, evanescence, icon for hire, nickelback, the cranberries, earlyrise, evans blue, flyleaf, aerosmith, guns n roses, bon jovi, paramore, seether, sick puppies, skillet, red, queen, deep purple, pink floyd.

| FaraNume1245 a răspuns:

Cedry2k, Nimeni Altu', Dragonu, Ursacian, Eufonic, Stres, Chimie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cameron gray

| Cσcσ a răspuns:

Jon Bon Jovi si Eddie Van Halen, si Steven Tyler.

| iSwag a răspuns:

Eminem.

| Krixxus a răspuns:

Faydee

| forthewicked a răspuns:

Dave Grohl

| George8916 a răspuns:

Rob Zombie, 3 doors down, rammstein, skillet, slipknot, system of a down, three days grace

| onuticuta200312 a răspuns:

Taylor Swift FUNDA?

| OohAnamaria a răspuns:

Justin Bieber, Alexander Rybak, Lee Min HO, baietii de la EXO-K si multi altii...

| MirunaRaluca4 a răspuns:

Ellie Goulding
Jasmine Thompson
Eminem
Skrillex
Broods
Years&Years
Ed Sheeran
The Script
Maroon5
etc

| Mikay a răspuns:

Kygo, Tchami, Don Pablo,