| tini97 a întrebat:

Care este cadoul potrivit pentru prietenul meu? Miine avem 3 ani...ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Vezi aici un top cu cadouri pentru iubiti http://nadin-style.md/ro/fashion_pieces/detail/422

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Un set Nivea ar fi ceva frumos, sau nu stiu. Sunteti de 3 ani impreuna, ar trebui sa stii care sunt hobby-urile lui happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 3 ani ma jucam cu puta-n tarana, nu aveam prietena. Cresteti si voi mai copii, nicimacar nu sunteti la gradinita. Va faceti pe urma cadouri, cand o sa va jucati de-a mama si de-a tata.

| tini97 explică (pentru anonim_4396):

3 ani impreuna (eu :17 el :19)

| anonim_4396 a răspuns (pentru tini97):

M-am prins, am vrut doar sa fac o gluma. Ma bucur ca nu m-ai injurathappy
Inseamna ca esti impreuna cu el de la 14 ani, nu? Frumos, de obicei relatiile astea incepute mai de mici nu prea tin, ma bucur ca la voi e diferit.
Sa va iubiti si sa fiti fericiti!

| TonyTZu a răspuns:

Un ceas ceva