| LalLyBoOmD a întrebat:

Care este cea mai buna arma de pe Team Fortress 2, pentru fiecare tip? Adica care e cea mai buna pentru Spy, pentru Heavy, Soldier.etc! Funda si voturi multe!

5 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Arma se numeste asa= Armand rolling on the floor)) laughing) ma doare burta rolling on the floor))

| LalLyBoOmD explică (pentru Didi908):

Esti idioata sau proasta? Ambele!

| Didi908 a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Hmm... sunt desteapta si vad chiar foarte bine! Tu cat de proasta crezi ca is? Nu observ cum te dai la Armand! Fata ai pus si intrebarea pe TPU "cum un baiat atrage o fata?" si pe id-urile secrete ai spos cati place de un baiat din clasa oi fi eu proasta dar nici chiar asa! Chopchila lui Dumnezeu! Armand te place stii dc? pentru ca un baiat daca place o fata sta numai cu ea, vb intruna numai cu ea, se da la ia, face glumea cu aia, se joaca numai cu ea si multe altele! Eu vroiam sa va fac sa fiti impreuna! FINISH!

| wannabe a răspuns:

Toate armele sunt bune, depinde cu care joci mai bine si pe care le preferi.

mai multe detalii la idu de steam: stefan_crime

| Dragon1234 a răspuns:

Pai iti zic la spy dupa un criteriu in primul rand
cutit knife or eternal reward
ceas dead ringer (cand esti lovit te faci invizibil)
pistol ambaador(da critical la cap daca ii dai unui heavy la cap si are 200hp il omori)
si casetofonul ala care il ai din fabrica