| noname2021 a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de a te epila in zona pubiana?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceara, clar. Nu te mai lua dupa cei cu ceara sau crema. Sunt metoade aproape identice sau doar fac parul sa creasca mai des. REcomandat ar fi sa mergi sa te faci la un salon macar primele dati ca sa te obisnuiesti.

| AFR81 a răspuns:

Big mai bine nu. Crema happy

| Aasdfghj a răspuns:

Cea mai buna metoda este crema depilatoarea. Ceea ce e naspa este ca o sa creasca repede dar daca nu suporti durerea, asta e cea mai buna metoda.

| Ineys a răspuns:

Penseta. Dureaza ceva, dar e best way. Va fi fina, ca la inceputuri.
Glumeam. Poti incerca niste ceara...

| SasNetRomania a răspuns:

La salon fireste. cu lame doar saracii se fac si se mira de ce le ies tot felul de prostii pe, piele.

| AH5 a răspuns:

Big. Big de la Gilette.