| Nero_1949 a întrebat:

Care este cea mai buna zodie?

52 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Rac, clarlaughing

| fluturas a răspuns:

Da rac laughing normalwinking

| elena a răspuns:

Normal ca zodia mea este cea mai buna...norocoasa...

| Vizitiul a răspuns:

Raclove struck...sensibil, iubitor:d

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fiecare e are partile ei bune si rele.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Balanta, e o zodie de echilibru in toate.

| Psihoyounger a răspuns:

Cum adica cea mai buna? Adica in care e cel mai bine sa fi nascut? Nu stiu, sincer nu prea cred in zodii.

Psihoyounger

| Ana a răspuns:

Zodia berbec happy

| juniper a răspuns:

Nici una, toate zodiile au defecte si avantaje, fiecare este unica, nu exista mai bun sau mai rau.

| lola a răspuns:

De ce nu zice nimeni nimic de fecioare?laughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Rac. Asa sperlaughing

| Andraa a răspuns:

Gemenibig grin

| Orannginna a răspuns:

A mea! laughing Gemeni.

P. S: Cu un "geaman" n'ai cum sa te plictisesti!winking

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns (pentru Orannginna):

Cea mai buna zodie sunt gemenii la fel ca mine

| Aurelia a răspuns:

Vad ca fiecare a spus ca i se pare cea mai buna zodie cea in care este el incadrat, deci fiecare are propria sa parere. Oricum, toate zodiile sunt la fel de bune, fiecare cum se nimereste.

| LaMisto a răspuns:

Capricornbig grinhappy

| alinutzacodruta a răspuns:

Zodia gemeni e cea mai bunawinking

| Cezar17 a răspuns:

Eu spun ca este balanta?

| Cezar17 a răspuns:

Fiecare zodie are partile rele ori bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista 'cea mai buna' zodie. La fel cum nu exista nici 12 feluri de personalitati. Exista atatea personalitati cati oameni sunt pe pamant, nu cate zodii. Eu sunt berbec. Desi sunt egoista, nu pot spune ca eu am cea mai buna zodie. Si, eh, unii isi guverneaza viata dupa horoscop, ceea ce e gresit *uneori*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca zodia taur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E leu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capricorn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu nicu nebunusi eu cred sau sper ca zodia mea e cea mai buna dar asa crezi si tu si multi alti despre zodia lor bravo nicu cu pupici la toti vizitatorii acestu sait

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragelor zodia cea mai buna este gemeni.Nu ca as fi egoista da e adevarat. Zodia gemeni e inteligenta, iubitoare, ascultatoare, frumoasa(H)laughing. Uneori cam rea daca o enerveaza cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa stiu si eu acest lucru, dar fiecare crede ca cea mai buna zodie este a sa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpionwinkingcei mai taryhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bella are cea mai mare dreptate din lume. Sunt in zodia capricorn iar dupa parerea mea e cea mai buna zodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti.cititi.caracteriticile!