| Nero_1949 a întrebat:

Care este cea mai buna zodie?

52 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti!>...cititi.caracteristicile.acestuia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsatorul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate zodile au parti rele si bune, si chestia cu zodile sunt doar niste povesti.Si nu cred in zodi, pentru ca toti au personalitati diferite unele caracteristici sunt asa iar altele difera.Nu exixta zodia cea mai rea si cea mai buna.Toti avem defecte nimeni nu e perfect(in general, nu la sensul rau). Deci toate sunt bune dupa parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capricorn normal e si la inceputul anului si noroc si faima si ambiti si orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna e aceea care e buna cu toti din jur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zoia gemeni desi eu sunt varsator tb sa recunosc gemenii sunt frumosii, inteligenti au un spirit adolescentin mereu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce se cred gemenii cea mai tare zodie? cica n-ai cum sa te plictisesti cu un geaman alaturi...hai lasa_ma! daca vreau bufoni ma duc la circ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e sagetato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gemenii la putere! visatori, iubitori, inteligenti... ce ai mai vrea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gemeni e cea mai buna zodiee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred in chestii din astea... fiecare cum da Dumnezeu... nici ei nu stiu cateodata ce sa scrie acolo. sa fim seriosi, absolut tot ce scrie acolo este adevarat? vi s-a intamplat? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taur e cea mai buna zodie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e peste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca toate zodiile sunt bune, folositoare in felul sau. Si chiar daca este una nu cred ca trebuie sa o stim. Fara suparari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca totusi varsator findca e o fire intelegatoare, buna la suflet si prietenoasa cu toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate is bune in felul lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gemenii sunt cea mai buna zodie deoarece cu ei niciodat nu ai sa te plictisesti si stiu a pretuiasaca prietenii...si sunt mereu veseli... xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna zodie este taur deoarece acesti oameni sunt foarte buni

| katia257 a răspuns:

Sagetatorul e bun la pat si haios tot timpul, doar ca exagereaza cand nu e necesar si are o rabdare foaaarte scurta. In rest e o zodie foarte buna