| Criss3214 a întrebat:

Care este cea mai urata tinuta cu care ati venit vreodata la scoala? Dar cea mai proasta zi pe care ati avut-o la scoala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hah, uniforma aia care are sacoul cu trei marimi mai mare decat imi trebuie si fusta umflata plina de volanase nu prea vine bine pe mine.

Cand mi-a iesit 10 la mate. Daca imi iesea 9, maica-mea nu mai putea sa ma trimita in tabara de mate. -_-

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

In clasele 1-4 ma imbraca mama urat tot timpu. Cea mai proasta zi la scoala a fost cand am avut un nou coleg care facea misto de toata lumea mai ales de mine pentru ca nu il bagam in seama si asta il infuria.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da tu chiar crezi ca am tinut evidenta cu tot ce ma m imbracat in 12 ani de scoala? serios?

| TnCristinaa a răspuns:

Eu nu am avut o tinuta urata la scoala, dar a venit o colega in pijamale odata laughing)))))
Facuse pariu cu niste colegi laughing

| bbu2eugen a răspuns:

Cea mai proasta zi pai cand mi s-au rupt adidasi si pantaloni la sport ce crezi ironia sortii. Cea mai urata tinuta hmm pantaloni unei colege cand mi am rupt pe ai mei laughing))

| paezi a răspuns:

Cea mai urata tinuta a fost uniforma, normal laughing.
Cea mai proasta zi la scoala a fost cand am dat un test surpriza la tehnologie si am luat fix 2. A fost cea mai mica nota din viata mea, eu nu am luat nici o nota mai mica de 6 si la tehnologie am luat 2 laughing