| PlayerAK47 a întrebat:

Care este diferenta dintre o pereche de pantofi sport normala si una AIR MAX? Multumesc. happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si cu ce firma faci comparatie. Nike originali sunt destul de scumpi datorita renumelui care si l-a facut de a lungul timpului. Dupa parerea mea sunt destul de calitativi, dar au un pret prea mare, parerea mea.

| RAY a răspuns:

Eu am avut si adidas si nike m-am convins ca totul e fake in Romania vb de mall reprezentanta lor, asa ca nu vad vreo diferenta am avut adidasi din piata 1 un m-a tinut astia daca apuc 6 luni e mult am dat de 8, 9 ori mai mult, deci e doar fite nu calitate