| Goldenboy97 a întrebat:

Care este faza cu turnatul apei in cap, am observat ca a devenit un fenomen in toata lumea.

Răspuns Câştigător
| Maximilian191 a răspuns:

Ice bucket challenge. cine primeste de la cineva o provocare si in 24 de ore trebuie sa isi toarne o galeata de apa cu gheata in cap, daca nu sa doneze 10$ la asl ( sau cat isi permit sa doneze, de exemplu Bill Gates a donat 50.000$)

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O aiureala! Provocare pentru a dona bani in scopuri caritabile. Parca nu poti dona bani si fara sa-ti arunci galeata cu gheata in cap. Idioti!

| seraina a răspuns:

Este pentru un scop umanitar se ajuta copiii cu boli incurabile. Cineva te provoaca daca accepti donezi doar 10 $ daca nu trebuie sa donezi cel putin 100$ pe site-ul celor care se ocupa de aceasta campanie.

| MihaiGe a răspuns:

Faza este ca: Esti provocat sa iti torni o galeata in cap si daca tu accepti numai donezi 10 euro. Daca nu accepti donezi.

| eviltwinnn a răspuns:

Distractie pentru bogati.

| 德尼莎 a răspuns:

Ice bucket challenge daca eu sunt provocat si nu accept trebuie sa donez bani insa daca accept eu trebuie sa provoc pe urmatorul..este fain si eu as face asta laughing