| justinp a întrebat:

Care este jucatorul cel mai bun de fotbal din lume la ora actuala
?

195 răspunsuri:
| yonnutz17 a răspuns:

Iiiooooooooo normalhappy:devil)

| claudiu_5730 a răspuns:

Nui adevarat ronaldinio e cel mai bun jucator din lume

| WeZz4208 a răspuns:

Messi este cel mai bun fotbalist din lume daca are balonul de aur

| Cecaterincamaxima a răspuns:

Cel mai bun fotbalist din lume este ronaldinho acum in 2011 ...Numai vorbiti de c.ronaldo ca e certat cu fotbalul! Ronaldinho este de origine braziliana si joaca la flamengo in brazilia! :*

| Cecaterincamaxima a răspuns:

DenissaDeea rolling on the floor))))))! C.ronaldo e papusha.nu ma mir ca iti place de el :*! Ronaldinho e cel mai bun.la ora actuala! si va fi multi ani!

| Lucian_3058 a răspuns:

Lionel Messi

| fotbal00000 a răspuns:

Salut! dupa parerea mea messi este cel mai bun fotbalist la ora actuala...fiecare fotbalist are tehnica lui de joc,nu toti joaca la fel, asa ca degeaba ziceti voi ca, cristiano ronaldo este mai bun...messi joaca in passe si nu suteaza de la mare distanta pentru ca v-am spus.asa e felul lui de a juca. sper ca te-am ajutat.Ciao :X

| calin1 a răspuns:

Cristiano Ronaldo. Logic

| jeady a răspuns:

Messi cel mai bun din lume

| Speede_Alex_1993 a răspuns:

Ba oameni buni cei care cred ca Ronaldo e mai bun ca Messi aruncativa de la 10 ma. Cine are ma 3 baloane de aur si face record istoric daca il ia pe al 4-lea? ronaldo nu? prostilor.si inca ceva sa faca ronaldo ce face messi poate doar fuge messi pe langa ei dar nu va putea sa faca asta niciodata ronaldo pentru ca se impiedica de minge.si mai ales da pe langa minge din careu si se impiedica in bicicleta lui ratatilor.Hai Messi! pentru tot deauna!

| lilou a răspuns:

Cel mai bun portar cech cel mai bun fundas john terry cel mai bun mijlocas lampard si cel mai bun atacant chicharito

| catalin20112 a răspuns:

Este cristiano ronaldo la moment pentru ca el este un fatbalist de exceptie

| Stempay22 a răspuns:

Sunt Multi S sunt : Ronaldinho C.Ronaldo Ibrahimovic Raul Maradona (care a fost )

| Adrian_Roberto_Ghisa_1997 a răspuns:

Cristiano Ronaldo ole ole ole ole ole ole ronaldo e cel mai bun jucator nu din lume din univers.

| Fotbal123 a răspuns:

Messi sau Ronaldinho