| Morphix a întrebat:

Care este parerea voastra despre scorpioni in general? Ati cunoscut vreunul pana acum?

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Daca esti interesat de o relatie cu un scorpion, si ai o personalitate la fel de puternica (respectiv, zodie) cu a scorpionului, mai bine nici nu te implici, pentru ca se finalizeaza prost. Eu sunt gemeni, am o personalitate duala-acum sunt trista, suparata, n-am chef de nimeni/nimic, devin irascibila daca nu sunt lasata-n pace, si peste 2 minute ma transform in ingeras (yea, surelaughing) fara sa-mi dau seama cum, gemenilor le place sa fie lasati in pace, sa-si faca damblaua, stii cum se zice...nu poti vedea pragul de jos decat daca dai cu capul de cel de sus... iar scorpionii sunt posesivi, gelosi, perfectionisti chiar (ca si gemenii)...se bat cap in cap, relatia dintre doua caractere puternice nu va fi decat o lupta de suprematie, care pe care; desi nu credeam in astrologie si alte chestii d'astea "neprobate", am ajuns la concluzia ca si zodia, respectiv planeta de care aceasta este guvernata are o influenta asupra caracterului unei persoane, somehow.So,ai grija cu scorpionii astia, ca-s periculosi, mama lor azi si maine rolling on the floor. (jk)

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pe mine, sunt superba, inteligenta, bine facuta, gata cu glumele laughing sunt corecta si imi place ca si celalt sa fie la fel, urasc minciuna, ma cam deranjeaza persoanele care nu tin pasul cu mine, ma enervez destul de repede, trebuie sa faca click la minut laughing trec usor peste dezamagiri si alte tristeti, infrangeri, capul sus si mai departe este deviza mea.

| Morphix explică:

Alllinna stiu ca despre scorpioni se spune ca sunt gelosi nu stiu ce si nu stiu cum ca's zodii de apa is uneori posesivi.cat despre ce ai spus mai devreme si eu urasc minciuna

| titi_1218 a răspuns:

Scorpionii sunt niste persoane foarte principiale in general...niciodata nu se lasa umiliti si injositi.intodeauna au un scop si fac orice ca sa si-l implineasca...niciodata nu se uita de jos la cineva...cu ei trebuie sa te intelegi doar cu binisorul altfel faci mai rau, daca vreai sa te intelegi cun un scorpion trebuie sa-i gasesti punctul slab si sa stii cum sa-l linistesti. dar trebuie depuse si un pic de eforturi si din partea lor... ei au un caracter foarte greu de inteles si cam niciodata nu iti vor dezvalui cele mai ascunse secrete a lor!
PS:fratele meu e scorpion si are numai 3 ani dar e foarte greu sa te intelegi cu el dar sper sa ne descurcam! daca esti scorpion atunci incearca sa lupti mai intii cu tine si apoi cu cei din jur!

| Morphix explică:

Titi asa este ai dreptate exact asa sunt eu desi nu cred ca toti scorpionii sunt asa de exemplu cunosc un scorpion ff deschis..scorpionii pot fi si deschisi cu cei ce meritahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alllinna-si eu mi-as dori sa te cunosc, mai ales ca spui ca esti superba, bine facuta (buuuna rau, banuiesc, deja salivez ), insa nu stiu daca pot tine pasul cu tine cand dam search pe google. laughing

| mariazet45 a răspuns:

Daca vorbesti de cei din zodia scorpion; mofturosi incapatanati, iubitori devotati si ambitiosi. Greu le intrii in voie, nu le place nimic, nu le convine nimic, intotdeauna obtin ceea ce isi doresc indiferent ce mijloace folosesc. Scopu scuza mijlocele e deviza lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un iubit scorpion, relatia nu a mers pentru ca era excesiv de gelos, posesiv, egoist, incapatanat, fixist.Nu stiu daca are vreo legatura cu zodia, ma indoiesc.

| marsy a răspuns:

Sint pasionali. m-am intilnit cu 3 baieti skorpioni. In primul rind sint gelosi. sh au simtul umorului. in principiu si eu sint skorpion. imi place zodia mea happy

| m4them4tic a răspuns:

Rocky are absoluta dreptate.Sunt scorpion si am avut o "relatie" cu o geamanabig grin si exact cum descrie ea se intampla.
ROCKY merita o fundita de data astabig grin

| soseta ucigasa a răspuns:

Narcisist, egoist, egocentric, incapatanat, inteligent, sarcastic, ironic, amuzant, posesiv, gelos, razbunator, fixist, ambitios si multe alte calitati... ce mai intr-un cuvant PERFECT happy. Cam asa e un scorpion. Ah si era sa uit modest laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Da, eu sunt scorpion. pe langa tot ce s-a zis mai inainte iti adaug doar atat, eu dau totul pentru familie, am ajutat intotdeauna frastii si parintii chiar daca altii ar fi putut ajuta si nu au facut-o. daca intalnim dragostea adevarata va fi pentru totdeauna si nu doar o aventura. pe langa toate partile rele care se cunsc despre scorpioni iti zic ca suntem cele mai bune persoane cu cine merita, eu intotdeauna mai dau o sansa dar daca ma dezamageste adio, poate muri si nu mai ajut persoana respectiva. daca vrei o relatie mai tulburatoare in care sa nu te plictisesti, te sfatuiesc sa iesi cu un scorpion. ps:_ pe mine m.-au lasat multi chiar pentru ca nu puteau tine pasul cu mine. (sunt muncitoare, responsabila dar imi place poate prea mult sa ma distrez si sa rad de viata) laughing succes, nu vei regreta alegerea facuta. scorpionii se inteleg cel mai bine cu pestii, ca si prieteni sau iubiti.

| Emeraude a răspuns:

Thanks. big grin

| Razvan a răspuns:

Da cunosc mai multi si mereu gasim un subiect cu care sa nu fim de acord si ajungem sa ne contrizicem.Inclusiv cu bunica-mea un scorpion veritabillaughing

| giulia_6563 a răspuns:

Pai eu una am o parere foarte buna despre scorpioni.sunt un scorpion si ma mandresc cu zodia mea ma caracterizeaza.in mod deosebit ce te-ar interesa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unul!=) Nu le place sa fie calcati pe coada niciodata! Nu iarta, nu uita! Si totusi, daca stii cum sa ii iei, pot fii cei mai loiali...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, si eu sunt scorpion si pot spune despre scorpioni ca sunt cei mai periculosi intr-o relatie, asa sunt si eu si foarte gelos, ce ar trebui sa fac ca sa scap de gelozie, sunt in stare de orice, cine ma intelege stie, pot fi foarte iubitor dar daca sunt tradat si-a semnat verdictul. Am o iubita in zodia balantei si merge cam greu relatia, ce sa fac? imi da aproape tot timpul motive de gelozie, nu-i atenta, e nepasatoare, ahhhh ce i-as face! ma abtin. urasc infidelitatea cam atat asa pe scurt. Asa ca fetelor stati in garda care nu sunteti fidele intr-o relatie, scorpionul va distruge...

| scorpion3110 a răspuns:

Bai la faza cu infidelitatea intr-o relatie e cam asa. prima data plecam de la faza ``suntem sinceri sau e doar asa `` daca e doar asa nu e problema. dar daca tine sus si tare ca e pe bune si fara inselaciuni pe la spate atunci e grele, cu gelozia si eu is asa si as vrea sa scap... dar cate o data e bine sa fii banuitor si ATENT cu cine stai numai ca se amplifica chestia si ajungi la extreme. iar cu razbunarile laughing of of. uni asteapta ani buni si numara zilele deci grija mare... pentru fete daca vrei ceva frumos ai adevarat e pe bune un baiat din asta. numa nu calcati pe bec happy