| LilWayneGreen a întrebat:

Care joaca minecraft si vrea sa joace cu mine pe un server nepopulat sa facem tot felul de constructii si chestii sa lase id de skype.

12 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Zeratulmt35

| ssstef99 a răspuns:

Stef.ss08 va rog sa ma bagati vreau prieteni cu care sa joc minecraft

| Basakot a răspuns:

Maelik2013

| Alynutzu90 a răspuns:

Theboss.harry

| thund3r10 a răspuns:

Dani3lo25

| thund3r10 a răspuns:

Dani3lo25.

| ROBERT12321 a răspuns:

Rony. dark2 Am prieteni buni cum ar fi IHP(IHATEPINK) Marius, Victor, Vlad(toata echipa CopiiCopaciiMc Dar sa stii cu nu prea imi place sa fac tutoriale

| ROBERT12321 a răspuns:

Rony. dark2

| laur_3527 a răspuns:

Laurlaur.1223

| djKeSt a răspuns:

Tomi.kis10 -Id De Skype big grin Doar ca bagati si voi acolo!big grin

| Andy_Blax_1992 a răspuns:

Y0andre23 big grin

| WhoIAm_1963 a răspuns:

Giemsirapper astept add-ul