| Agnonimus12 a întrebat:

Care sex(masculine sau feminin) ar invinge intr-o bataie(la varsta de 14 ani).

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cand am fost la orele de lupte libere, erau si fete care invingeau baieti si invers.Totul depinde de forta, putere, noroc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bataie cu pistoale cu apa sau?

| corbulalbrosu a răspuns:

Intro proportie covarsitoare poate chiar peste 90% un baiat ar fi castigator daca ambii sunt la aceasti categorie de varsta.Constitutia fizica si brutalitatea ii avantajeaza net pe baieti intro confruntare tip bataie.

| AirănMeidăn a răspuns:

fata
i neED FEMINISM

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ce fel de bătaie?

Răspuns utilizator avertizat
| Sociopat a răspuns:

Baiatul

| DonaldTrump a răspuns:

Probabil baiatu acuma depinde de ce sport practica

| Innsbruck a răspuns:

Depinde.
Daca fata e mai experimentata si mai mare(greutate/inaltime) atunci ea cel mai probabil
Daca nu, atunci baiatul

| Mirke a răspuns:

Eu zic ca fetele sunt mai dezvoltate la 14 ani fizic decat baietii, dar nu stiu ce fel de bataie vezi tu intre sexe la varsta aia, make love no war!