| Mstely a întrebat:

Care stie daca am un colet pe numele meu la posta si eu mi-am pierdut buletinu si ma duc cu a tatalui mi-l da?

7 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Doar cu alt act sau dovada de la politie ca ai buletinul pierdut.

| Mstely explică (pentru mont):

Am o legitimatie de la lucru cu numele meu si poza mea big grin

| marin81 a răspuns:

Doar daca cunosti postasul/ Totusi s-ar putea sa ti-l dea, Nu ai prin casa nici un act care sa dovedeasca ca esti tu? eventual ia si certificatul de nastere impreuna cu buletinul lui tatal tau

| Mstely explică (pentru marin81):

Am un o legitimatie de lucru unde imi scrie numele meu si poza mea big grin

| marin81 a răspuns (pentru Mstely):

Incearca cu actele astea, poate poate

| Mstely explică (pentru marin81):

Binewinking

| MotanAndrei a răspuns:

Poti sa te duci cu certificatu smug funda?