| Emilia23 a întrebat:

Care sunt cele 7 continente ale Terrei happy?

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Africa
Antarctica
Asia
Australia (Oceania)
Europa
America de Nord
America de Sud

10 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Eu cred ca cnci stie toata lumea as aduga la cinci Antarctica si Polul Nord. Restul cred le sti dar scriu aici sa nu crezi ca eu nu stiu.Europa,Asia,Africa,America de Sud si America de Nord. Daca nu-ti place ca al saptelea continent Polul Nord adauga atunci Atlantida care e undeva scufundat sub careva ocean.

| Kyky a răspuns:

Unde e relevanta intrebarii asteia la categoria "Adolescenti"? happy
Vezi si tu pe Google care-s continentele Terrei.

| Anutza2610 a răspuns:

Africa
Antarctica
Asia
Australia (Oceania)
Europa
America de Nord
America de Sud

| Elenaeli22 a răspuns:

Asia
africa
america de nord
america de sud
atartica
europa
Australia(oceania)

| Patriciia a răspuns:

Europa
Africa
America
Asia
Oceania
Antarctica...apropo sunt 6 nu 7, sper ca ti-am fost de folos scumipko fundita plsss:*

| Americana a răspuns:

America
Europa
Asia
Africa
Australia
Oceania

| Americana a răspuns:

Rectifichappy
America
Asia
Africa
Europa
Australia
Oceania
Antarctica

| Sebyboss78 a răspuns (pentru Americana):

Australia nu-i acelasi lucru cu Oceania?

| wildpepsii a răspuns:

Europa,America de Sud,America de Nord,Asia,Australia, Africa, Antartica.

| Sebyboss78 a răspuns:

Australia Asia Africa Antartica Europa America...dar sunt 6 nu 7.