| Mihaiii a întrebat:

Care sunt vedetele voastre preferate si dc?big grin

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Britney Spears, Agnes Carlsson, Pixie Lott, Yohanna, Beyonce, Miley Cyrus.Cam aceste cantarete imi plac cel mai mult fiindca ma ergasesc in muzica lor.:X

| AnaisC a răspuns:

JohnCena-Dc pentru ca e idolul meu este (dupa parerea mea) cel mai talentata, si puternic wrestler dinWWE, a demonstrat asta in repetate randuri in meciuri cu BigShow (cel mai mare atlet), RandyOrton, TripleH, raposatulUmaga si multi alty... ff buni wrestleri... Dar cireasa de pe tort a fost la breakingPoint 2009.Cand a fost legat cu catuse bataut cu 3 bate de kendo, batut cu un scaun, si, dupa ce a reusit sa se elibereze de catuse a pun manevra sa de final pe randy orton, a pus un STF si Orton nu a rezistat decat 5 secunde si a cedat.deci e cel mai bunWrestler

| Ana-Maria94 a răspuns:

Zac Efron:XVanessa:XAndra, Nicolae Dica:Xsi jucatorii de la Steaua:X

| diana a răspuns:

Jim Carrey deoarece este un actor de nota 10+. Am ras cu lacrimi la filmele luihappy Si mi se pare si modestkiss

| cristina4love a răspuns:

Vedetele mele preferate...Cum a spus si sikohappy...Guess Who, Vescan, VeritaSaga si multi altii. Dintre actori imi place Jensen Ackleshappy

Răspuns utilizator avertizat
| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna.happy. vedeta mea preferata este Puyaaa day dreaming! Imi place atat ca artist cat si ca persoana si il admir pentru. faptul ca a reusit sa treaca peste toate obstacolele din viata sa, devenind astfel un adevarat artist. Puya rulllzz! love struck
Byehee hee

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Fiecare vedetă are o parte bună, și de apreciat.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedeta preferata? EU. Fiecare dintre noi este un actor pe scena vietii. Insa unii mai buni, altii mai...
laughing Viata este un film cu final tragic(moartea)

| deefny_8061 a răspuns:

Vedeta mea preferata este Michael Jackson pentru ca A FOST si inca ESTE in inima mea cel mai MARE cantaret talentat de pe lume!