| horansgang a întrebat:

Care vi se par cele mai proaste motive de despartire intr-o relatie?

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

"M-a scos în oraș și nu mi-a plătit".
"M-a scos în oraș și nu mi-a dat nimic."
"M-am plictisit de fața lui/ei "
"A ieșit în oraș cu prietenii și nu mi-a dat semne din 2 în 2 minute"
"Am găsit unul mai bogat"
"Am găsit una mai tânără"
"Cred că ar fi mai bine să rămânem prieteni, de ce să stricăm o așa prietenie?" (asta nu e chiar o despărțire dar tot un fel de bullshit e)
"Nu sunt suficient de bun/ bună pentru tine"
"Distanța e mare între noi."
etc

| deeeaqq a răspuns:

-.-

* Cred că îi mai bine să rămânem prieteni, SCUZE. *

* Distanța îi prea mare între noi doi. *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand cineva din familia ei/lui nu e de acord cu relatie, sau un amic, etc.

| GYGYLATINO a răspuns:

Nai bani bani hai pa caut unu mai bogat )) stiu ca am patit-o eu pe pielea mea aveam dar nu multi bani cat vroia ea aicea ma refer la fete ca cer si vor multi bani de la baieti

1. "Eu sunt devina nu te pot face fericit/a nu are rost sa mai continuam"
2. "A fost o greșeală relatia noastra".