| fetitzadulke26 a întrebat:

Cat slabesti daca nu mananci dupa ora 18:00 si in cat timp? Sau stiti voi ceva cure de slabire rapide si eficiente? as vrea sa slabesc 5 kg cat mai rpd.Multumesc

5 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Dieta pe baza grupei sanguine, 2l+apa, fara dulciuri(cam aspru?laughing), sport.Mancarea sa fie slaba in grasimi si sa mananci alimente ce contin proteine(carne slaba,soia,mazare,linte, naut, tofu)
Eu am slabit 12-14kg numai fara dulciuri si fara prajeli.Deci faci cum vreilaughing.

| Ađřıαηηα a răspuns:

Heii happy
Poi nu poti slabi asa usor. Nu e de ajuns doar sa nu mananci dupa ora 18:00, mai trebuie sa faci si sport cum ar fi :
- TRezeste-te dimineata si fa jogging [ sportul asta consta in alergarea dimineata ]. Pentru a putea sa faci jogging trebuie sa te imbraci lejer cu maiou si pantaloni scurti si neaparat o bustiera plus un mp3 cu muzica care sa te stimuleze happy
- apoi poti face abdomene si genoflexiuni in fiecare zi incepand cu 20 si apoi pe parcurs poti inainta cu cate 5 pe zi happy
- Trebuie sa mananci putina paine sau chiar deloc si sa bei peste 2 l de apa pe zi mai ales inainte de masa deoarece o sa te simti satula si o sa mananci mai putin. Bea apa si cand iti este foame si daca nu iti va mai fi foame dupa inseamna ca ti-a fost doar pofta, mananca la ore fixe si sa nu sari peste micul dejun [ indicat ar fi sa mananci cereale fitness cu lapte sau mai bine cu iaurt happy ].
Mareste-ti portia de mancare si nu trebuie sa golesti farfuria doar pentru ca spune mama happy sau alt parinte. Mananca pana te saturi nu pana ti se impune happy
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Pardon laughing : Micsoreaza-ti portia de mancare *

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei pai atunci daca vrei sa slabesti foarte repede am vazut pe net o dieta si cica intr-o saptamana slabesti cateva kilograme dar este pentru ocazii speciale ca dupa te ingrasi la loc ca incepi sa mananci happy
Deci dieta se numeste Dieta Balerina si consta in :
Dieta " Balerina":

* Ora 8:00 - 1 cafea
* Ora 10:00 - 2 oua fierte
* Ora 12:00 - 1 pahar suc de rosii
* Ora 14:00 - 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
* Ora 16:00 - 1 mar
* Ora 18:00 - 100 g branza slaba

Confrom acestui meniu poti slabi 1 kg/zi.
batting eyelashes
Sper ca te-am ajutat happy
Pa happy

| fetitzadulke26 explică:

Mentionez ca vreau sa slabesc cat mai repede posibil, in cel mult o saptamana.