| anonim_4396 a întrebat:

Ce a avut in vedere iubita mea cand a spus ca trebuie sa luam o pauza in relatia noastra?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu e vorba neaparat ca a gasit pe altul. Poate are nevoie de o perioada de liniste, in care sa-si puna gandurile in ordine.

| RAY a răspuns:

Poate esti prea posesiv,gelos,nu e convinsa ca te place, e doar un motiv sa se desparta de tine, fetele nu au curajul sa fie sincere ele pe ascuns fug la altul sau baga motive stupide, e vina ta cand crezi in fete, asculta paraziti bafta

https://www.youtube.com/watch?v=hmHOAHeuP0c

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai probabil crede că relația devine monotonă și ar trebui oprită.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca a gasit pe altul si vrea sa vada daca merge cu el. Daca merge iti da papucii dar daca nu, se intoarce la tine.

| Kandia15 a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim, ci doar sa banuim. Intreab-o si vei afla

| ambicio a răspuns:

Cred ca ceva nu merge și ar vrea un timp ca sa se gândească dacă merita sa mai aveți o relație. Nu e totul pierdut, mai ai o șansă

| CinVasileeee a răspuns:

Nu te mai place sau a gasit pe altul.

| Puicki a răspuns:

Ori place pe altcineva, ori comportamentul tau nu a fost pe masura asteptarilor sale.

| aleirbaguicnat a răspuns:

Probabil e nesigura pe sentimentele ei asa incat a decis sa iti spuna ca e momentul sa luati o pauza:timp in care ea se va gandi ce e mai bine pentru ea si sa isi dea seama daca tine cu adevarat la tine si daca o sa ii lipsesti. A doua varianta ar fi ca vorbeste cu altcineva si probabil el i-a zis sa se desparta de tine, iar ea fiind nesigura ti a zis de pauza ca sa nu te piarda cu adevarat si sa se poata intoarce la tine oricand in cazul in care el o lasa, sau sa continue relatiile cu amandoi. P.s:sper ca e prima varianta!