| HappySadness a întrebat:

Ce alegeti dintre o pizza si un Happy meal de la McDonald's?
Vreau argumente. Funda big grin

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Pizza pentru ca e mai buna

| KittyPinker a răspuns:

WOW la mine este cam imposibil sa aleglaughing sunt amandoua bunebatting eyelashes

| maria912013 a răspuns:

CIUDATA intrebare de postat pe TPU...dar daca ar fi dupa mine,o pizza(daca ar fi sa merg impreuna cu iubitul),un happy meal(cu prietenii intr-un week-end).in rest,nu prea mult fast-food ca ingrasa laughing btw, daca e sa mergi cu prietena undeva, cere-i parerea despre locatie si ce anume doreste ea.propune-i-le pe amandoua si pune-o sa aleaga! fetelor le place sa fie intrebate despre unde vor sa mearga etc.
:*