| Maria_Luiza_1999_QrDp a întrebat:

Ce anotimp va place si dece

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Toate au ceva special. Mie imi placea inainte iarna. Dar acum imi place toamna datorita multitudinii de culori. Este un anotimp extraordinar, minunat. Este cea mai frumoasa arta si stilistica data naturii. Asa cred.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toate, dar primăvara în mod special.

| 愛日本 a răspuns:

Vara pentru ca : fara scoala, cald, distractie

| IsabelaIssa a răspuns:

Nu imi place frigul si temperaturile extreme, dar imi plac toate anotimpurile. Ador pomii infloriti primavara, si in general peisajele verzi. Iarna doar sa o privesc din casa.

| sappy a răspuns:

Toamna:deprimare,nostalgie,frig,ploaie ceata

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Primăvara. Și vara. Ți-aș putea enumera o mulțime de motive, pentru care le iubesc. Poate că aș adora și iarna, dacă s-ar limita doar la luna decembrie, însă frigul nu a fost niciodată prietenul meu.
Toamna e fascinantă, dar nu se prea potrivește firii mele, vesele. Deși, romantismul ei rămâne de neegalat.
Adevărul e că toate anotimpurile au farmecul lor. Mă închin în fața frumuseții lor... : ))

| Doub a răspuns:

Toate. Fara discriminare. >_

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna. zapada, frig. si acea liniste care indirect o prezinta. cum vara zici distractie si altele de genu, iarna e liniste.

| TanteMarianne a răspuns:

Primavara-vara. nu-i nici prea cald nici prea rece si sunt multe floricele peste tot si e si sfarsitul anului scolar si efectiv ma face sa ma simt bine.

| Syndre a răspuns:

Cel mai mult vara. Iubesc căldura, iubesc soarele și bronzul care vine odată cu el, iubesc spiritul ăla petrecăreț care parcă e mai prezent în timpul verii... Iubesc sportul, alergatul, înotul și iubesc hainele subțiri, rochii mătăsoase și pantaloni scurți.
Mi-ar place și primăvară dacă n-ar ieși toate insectele alea dintr-o dată. laughing