| anonim_4396 a întrebat:

Ce aplicatii aveti pe telefon?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chestii utile
client de mail, aplicatie de internet bancking, aplicatii pentru fitness si alergat si alte aplicatii pentru comunicare gen skype, whatsapp

| Latinmoon a răspuns (pentru suntserios):

Ce aplicatii pentru fitness ai?

| suntserios a răspuns (pentru Latinmoon):

Runtastic si runkeeper

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Everdroid pentru backup contactacte si alte documente, poze, etc. Este cea mai importanta! Apoi pentru citit si creat documente, Office si Bitdefender (antivirus).

| Latinmoon a răspuns (pentru Salontanul):

Multumesc frumos! :*

| Salontanul a răspuns (pentru Latinmoon):

Cu placere!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sports tacker, skype, antivirus, my talking tom, retica,instagram, pe langa facebook, youtube si alte bazaconii care-mi mananca din baterie.