| tudord95 a întrebat:

Ce ar trebui sa le iau parintilor prietenei mele cand merg pentru prima oara sai cunosc?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut Tudor

Neaparat un buhet de flori mamei, tatalui nu e obligatoriu daca ai varsta frageda.
Daca ii iei ceva poti lua o sticla de vin, ceva de genul.
Multa bafta

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

De ce ar trebui să le iei ceva? Nu cred că ei vor să îi cumperi cu niște lucruri materiale, sau poate vor, dar nu e un gest tocmai potrivit.
Poți cumpăra niște flori pentru mama tipei.
În rest, de la tatăl ei vei primi multe întrebări. Iar răspunsurile sincere, cred că e cadoul potrivit pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le lua nimic, doar invata sa scrii ca sa nu te faci de ras cand o sa vada mesajele pe care i le trimiti fiicei lor.

| tudord95 explică (pentru anonim_4396):

Adica? cu ce am gresit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru tudord95):

Sa-i*
P.S. Apreciez ca nu m-ai injurat precum fac multi.winking

| tudord95 explică (pentru anonim_4396):

Aaaa...nu stiam la ce te referi, eram confuz
Nu aveam de ce sa te injur...eu v-am cerut parerea

| anonim_4396 a răspuns (pentru tudord95):

Daca nu m-ai injurat hai sa-ti raspund la intrebarehappy

Mamei i-ai putea lua un buchet de flori, iar tatalui o sticla de vin/sampanie.

| PaintedGalaxy a răspuns:

Pai daca ai trecut de varsta majoratului si stai cu fata aceasta de mult timp poti sa ii faci cadou tatalui ei o sticla de bautura, daca nu esti major... Poti merge la mama fetei cu o cutie de ciocolata