| Denniisa a întrebat:

Ce as pute sa ii fac cadou iubitului meu de Craciun?:-)

Răspuns Câştigător
| Adolescentul a răspuns:

Offhappy ceva simbolic ce dovedeste iubirea ta ceva pe care sa-l pretuiasca enorm ca pe ceva Sf. un lantisor de argint cu o jumatate de inimioara! Iar cealalat la tine tongue pup!

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Bunahappy pai gandeste-te ce i-ar placea cel mai mult.Cateva sugestii: un ceas, o bricheta inscriptionata cu initialele tale(in caz ca e fumator)/sau lantisor; un puloveras dragut(daca nu chiar un set:manusi fular, caciulita ...ca tot e sezonul iernii)batting eyelashesun maimutzoi de plus, daca e mai copilaros; o bratara;... oricum, orice i-ai lua important e sa fie din suflethappy o chestie mica simbolica e de ajuns uneori... daca stie sa aprecieze gestulwinking

| JeSa a răspuns:

Cam ce-ai crede ca-i lipseste. Succes!

| St!L a răspuns:

Pai tu ar trebui sa stii cel mai bine ce ii place, dar cred ca ar trebui sa-i iei ceva simbolic care sa-i demonstreze dragostea ta fata de el.

| ÅñdRa a răspuns:

Cred ca un lantisor cu o jumatate de inimioara, una sa fie la el iar cealalalta la tinehappy

| Denniisa explică:

Ce ziceti de un compleu si o rama cu poza noastra?

| razadeluna a răspuns:

Ceva ce dureaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar daca pute, nu e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un CD cu muzicaa preferata.
O rama cu poza ta sau a lui sau chiar impreuna.
O bricheta draguta happy.
O bratara din argint.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...depinde ce ii place, depinde de cand sunteti impreuna, depinde de buget tongue parfum; daca ii place sportul, articole sportive; un album foto cu voi doi sau o rama mai speciala, poate din aceea electronica; daca fumeaza o bricheta din aia mai funny sau o tabachera; bomboane de ciocolata ( ca si baietilor le place ciocolata big grin) daca este sofer ceva pentru masina; o camasa, o cravata; o cina facuta de tine iar la desert tu :X laughing

| lumylumy a răspuns:

Un plovor iubita.Adidasi ceva, ceva ca sa poarte si sa isi aduc aminte ca este de la u! si cand ai d_ai cadoul ai spui uite astea si dragostea mea mare odata cu ele!

| Kuaz a răspuns:

Un album cu pozele voastre, si sub fiecare poza sa scrie cate o descriere.Si inca ceva... un medalion poatetongue