| Paulvasile10 a întrebat:

Ce as putea sa fac pe net si sa imi treaca plictiseala?

14 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Faci la.a, ca tot omu'...

| Paulvasile10 explică (pentru aXy99):

Doamne,ce nesimtit...o societate plina de handicapati ca tine

| aXy99 a răspuns (pentru Paulvasile10):

Nu sunt handicapat, am 2 maini, chiar si 2 picioare, tot ce-mi trebuie. Daca tu pui astfel de intrebari fara rost, nu stiu la ce raspunsuri serioase vrei sa te astepti. Ce poti face pe net? Pai gandeste-te si singur sau de abia ce-ai descoperit internetul si nu stii cu ce se mananca? In cazul asta imi cer scuze.

| Paulvasile10 explică (pentru aXy99):

Atunci de ce imi zici sa fac la.a? ma plictisesc si eu pe net, ce naiba?

| Matei_Mihai_Alex_1971 a răspuns (pentru Paulvasile10):

Foarte adevarat!

| Matei_Mihai_Alex_1971 a răspuns (pentru Paulvasile10):

Poti incerca jociuri de la Atelier 801.Sunt super.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poti sa iesi in parc, e mai sanatos laughing dar daca tot vrei sa stai pe net, nu prea vad atat de multe lucruri pe care poti sa le faci si de care sa nu te plictisesti, de orice te plictisesti pana la urma. poti incerca sa vizionezi un film sau serial, desene animate daca iti plac, sa gasesti un joc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

te joci.

| Paulvasile10 explică (pentru anonim_4396):

Raspuns mai inteligent nici ca am primit happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Paulvasile10):

mulțumesc, m-am străduit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice sa te uiti la un serial, si ti-as zice sa te uiti la "Dexter", e genial.

| Sweet155 a răspuns:

Sa te uiti la filme, sa stai pe facebook, sa faci farse pe omegle, sa te uiti la videoclipuri amuzante pe youtube si sa te joci.

| Mireebis a răspuns:

Cauta informatii despre ce te intereseaza.
Asculta muzica.
Incearca jocul League of Legends
Citeste
Urmareste vloggeri
Uita-te la un film