| TdsdfcelMaiStupid a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar prietenului meu de 14 ani de ziua lui?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un animăluț de pluș.
Pa, pa.

| BeHappyForMe a răspuns:

Un ceas de mana, un tricou personalizat cu cea mai haioasa dedicatie, o pereche de chiloti cu numele lui, un volan sa se poata juca mai bine nfs.

| Biencush a răspuns:

In functie de bugetul de care dispui, ii poti lua o rama cu foto cu voi doi, un toc de telefon, un fular, manusi, fes, plover, un set de cosmetice, poti sa-i faci chiar tu o felicitare, o canita cu un mesaj nostim, o pernuta in forma de inima sau cu poza voastra, un breloc.
Idei ar fu muuulte, dar tu esti singura care poti lua decizia finala!
Succes!

| dolyan a răspuns:

Un ceas, un webcam(in caz ca nu are), o bratara de argint, un lantisor de argint(bineinteles, daca iti permiti, merge si de aur), un fular, ceva ce a avut si s-a deteriorat/stricat si ai observat ca era atasat de respectivul obiect, obiecte personalizate cum ar fi tricou cu numele tau, sau cana cu declaratie de dragoste. Succes :-)

| TdsdfcelMaiStupid explică:

Sunt baiatlaughing

| mynna27 a răspuns:

Pai eu i-as cumpara un ursuletz si un parfum de barbati

:d:d:dbig grinbig grinbig grin:d

| Doodle_8466 a răspuns:

Eu zic am 13 ani si mie mi-ar polace un parfum sau nu stiut ceva tricou daca sti ce marime poarta tongue sau o bluza uh sti ceva modern big grin parfum sfatu meu :playboy malibu f bunwinking big grin eu zic ca la orice baiat iar place ceva de genu dar oricum fiind de la prietena lui cred ca iarp lace cam orice tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te iubeste asa de mult iar pacea orice d l tine...tonguetonguebig grinbig grinbig grin