| iiGeorgii a întrebat:

Ce cadou i-ati lua unui tip de 19 ani? idei va rog, evident funda

1 răspuns:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Cand prietenul meu a facut 19 ani i'am luat haine de firma, un tricou si un hanorac, acum face 20 si isi doreste o masina de tuns, pentru barba ii place sa poarte, poti sa ii faci o bratara din argint cu numele lui, sau pe langa altceva niste cani personalizate, am vazut ca ai intrebat si ceva mai unic, asa ca poti sa te legi si de ce gen de muzica aculta, sunt unele hanorace cu mesaje inscriptionate, sau un parfum wow, sau na depinde de bugetul tau acum