| TwilightSavedMyLif3 a întrebat:

Ce cadou imi puteti recomanda sa fac unei fete?

Răspuns Câştigător
| c0rn3l1uss a răspuns:

Un buchet cu 100 de trandafiri.

32 răspunsuri:
| clawss a răspuns:

O bijuterie, eventual o bratara

| Gabystelistu95 a răspuns:

Invit-o la un restaurant romantic.

| monyk a răspuns:

Buna, depinde de gustul fiecarei fete, dar in general fetele cum sunt romantice, prefera un buchet frumos de flori, un ursulet cu o inimioara, un parfum, o bratara, un lantisor cu initiala numelui tau ca sa aiba amintire, sau cu o inimioara, ii poti lua de asemenea un ceas de fete, un album cu muzica ei preferata, etc...

Alte răspunsuri
| DonGiovanni a răspuns:

Un ursulet mare cu o inimoara care o tine in brate big grin

| juniper a răspuns:

Un lantisor frumos, cercei sau bratara si niste ciocolata si flori happy

| dragutza a răspuns:

Cel mai mare cadou de la un baiat ar fi sa o iubeasca cu adevarat si sa nu o insele! succes parerea mea

| papusika a răspuns:

Depinde de fiecare fata si conteaza mult si varsta pe care o are. Ii poti darui un buchet de flori fiindca nu ai cum sa dai gres, ii poti lua de asemenea o jucarie de plus, sau ii poti face o declaratie de dragoste si cu siguranta o sa o impresionezi foarte placut...bafta!:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te gindesti la ceva util... un prezervativbatting eyelashes

Alte răspunsuri
| ammy a răspuns:

Pai nu stiu ...invit-o in oras si ofera-i un plus, o bratara sau un buchet de flori.fii romantichappy

| Aiamica a răspuns:

Buna, depinde de gusturile ei, daca ea e romantica i-ai putea da un trandafir rosu, legat cu o panglica rosie pe la jumatate, dar daca nu e, te-as sfatui sa nu-i faci cadouri blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfum, flori, o cutie cu bomboane... un accesoriu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu face prea multi ani ai putea sa ii iei atati trandafiri cati ani implineste daca e pentru zi de nastere. daca nu, nu exista fata care sa reziste unei perechi de cercei cu inimioare sau un urs mare si roz. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i dai un buchet de flori(trandafiri ar fi de preferat) + o ciocolata(dac vrei sai si transmiti ceva cu un biletel)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stiu intreab-o si tu asa ce-ti place ce ai vrea sa primesti de la un baiat sau spune-i unui prieten de al tau daca se impaca bine cu ea s-o intrebe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa ii dai un buchet de trandafiri rosii (poti sa cumperi un buchet de trandafiri rosii atati treandafiri cati si ani implineste ) ar fi super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ursulet si un buchet de trandafiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun ca unui prieten un buchet de flori de care-i plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum si multi trandafiri ce zici!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O plimbare cu o limuzina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lantisor cu inimioare, eu asa am facut

Alte răspunsuri
| alexy2002_2050 a răspuns:

Un trandafir

Alte răspunsuri
| Panait_Laura_Cristina_1983 a răspuns:

O poza cu voi 2...