| Ho1 a întrebat:

Ce cadou pot sa-i dau unui baiat de 19 ani(numai nu lucruru scumpe)pana la 50 lei!?

Răspuns Câştigător
| HoTSaucE a răspuns:

Un parfum ai putea alege sau o bratara, lant...mie unul imi plac lanturile alea din ata cu glont, sau ceva amuleta egipteana, azteca, etc.
Daca nu o sticla de vin, ceva.

7 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Sincer ce ai putea sa-i cumperi la cineva de50de lei in care sa fie si incantat.sadchiar nu stiu ce poti sa ei, un parfum spray, ca de esenta nu iti ajung.lasa bratarile si alt ceva, ia un parfum adidas nike axe, asta lar bucura pe baiat, si eu am fost ca el si stiu cum ehappy

| Nicux1 a răspuns:

Pai depinde, baietii sunt diferiti, mie de exemplu nu-mi place sa primesc cadouri (mai ales de la fete) ci sa dau.Vei ce obiecte ii plac. Daca e o persoana credincioasa ia-i o cruciulita sau o bratara.

| Nicux1 a răspuns:

Pentru toata lume! Daca dai un parfm unui baiat este ca si cum ai zice ca pute.

| Ho1 explică (pentru Nicux1):

Nu e adevarat, eu sunt fata si mie-mi place cand im daruieste cineva parfumuri, as vrea sa am de mai multe feluri, sau mai bine sa-mi daruiasca bani.....sau ce ati scris mai sus.Cred ca orice cadou merita pretuit cu placere chiar si daca nu-ti place!

| Nicux1 a răspuns (pentru Ho1):

E altceva la fete, dar la baieti parfum...

| Kisie a răspuns:

Un emp player niste casti pentru telefon sau poti sa ii faci un tricou cu poza lui pe ea sper ca ti-am fost de ajutor funda?

| Cernat_Maria_Alexia_1989 a răspuns:

Dacă are iPhone i-ai o husa misto!