Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2705728intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
22 Iul
SATI 291.194AFISARI
124.162VIZITE
102.869V. UNICI
1 August 2012
mew777 intreaba:

Ce cadou pot sa-i dau unui baiat de 19 ani(numai nu lucruru scumpe)pana la 50 lei!?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    1 August 2012 04:39
    HoTSaucE a răspuns:

Un parfum ai putea alege sau o bratara, lant...mie unul imi plac lanturile alea din ata cu glont, sau ceva amuleta egipteana, azteca, etc.
    Daca nu o sticla de vin, ceva.

• 7 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 1 August 2012 04:54
    jhonsmyth a răspuns:
    Sincer ce ai putea sa-i cumperi la cineva de50de lei in care sa fie si incantat.sadchiar nu stiu ce poti sa ei, un parfum spray, ca de esenta nu iti ajung.lasa bratarile si alt ceva, ia un parfum adidas nike axe, asta lar bucura pe baiat, si eu am fost ca el si stiu cum ehappy
  • 1 August 2012 15:44
    Nicux1 a răspuns:
    Pai depinde, baietii sunt diferiti, mie de exemplu nu-mi place sa primesc cadouri (mai ales de la fete) ci sa dau.Vei ce obiecte ii plac. Daca e o persoana credincioasa ia-i o cruciulita sau o bratara.
  • 1 August 2012 15:47
    Nicux1 a răspuns:
    Pentru toata lume! Daca dai un parfm unui baiat este ca si cum ai zice ca pute.
    1 August 2012 19:05
    mew777 explică (pentru Nicux1):
    Nu e adevarat, eu sunt fata si mie-mi place cand im daruieste cineva parfumuri, as vrea sa am de mai multe feluri, sau mai bine sa-mi daruiasca bani.....sau ce ati scris mai sus.Cred ca orice cadou merita pretuit cu placere chiar si daca nu-ti place!
    1 August 2012 19:18
    Nicux1 a răspuns (pentru mew777):
    E altceva la fete, dar la baieti parfum...
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 1 August 2012 12:56
    Kisie a răspuns:
    Un emp player niste casti pentru telefon sau poti sa ii faci un tricou cu poza lui pe ea sper ca ti-am fost de ajutor funda?
  • 1 August 2012 04:07
    Dacă are iPhone i-ai o husa misto!