| BaiatulCuDobermanul a întrebat:

Ce cadou pot sa-i ofer iubitei de ziua ei de nastere? Ajutor nu am ideii )

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O excursie,la fete le place aventuriile, suspansul, drama, frica, calatoriile, nu monotonia crede-ma

| Anonimuserr a răspuns:

Un parfum la vreo 200 300 RON spre exemplu.
O brățară ceva sau inel
Succes!

| danailie2004 a răspuns:

Depinde mult de cum e ea, ce ii place etc. Petrece ziua cu ea, asta e cel mai frumos cadou (iesiti la plimbare, la film, la restaurant etc), dar nu uita sa ai si un cadou pregatit. Daca e mai copilaroasa, ia-i ceva de plus sau ceva siropos. Daca e mai practica, ia-i ceva util (ex: eu i-am luat surorii mele de aici http://www.cadouridecoratiuni.ro/......iltru-stoc o esarfa, un colier, o cutie pentru bijuterii si o rama foto cu sub 100 lei). Daca nu stii ce i-ar placea, mergeti la shopping si ofera-te sa-i cumperi tu ceva ce vezi ca-i place. Inspiratie multa!

| adinastan2 a răspuns:

Daca vrei iti recomand un parfum super frumos care e si la reducere acum > http://bit.ly/1L9lIcc

| xRoGo a răspuns:

Majoritatea adora ursuletii de plus, poti sa ii cumperi un buchet de trandafiri si un ursulet de puls. Ai grija ca ursuletul sa fie mare să aiba macar 1 m. Succes!

| maya18murariu a răspuns:

Paii...Trebuie sa fie ceva minunat...doar e ziua iubitei tale! Ai putea sa ii cumperi un urs de plus IMENS! Un buchet cu florile ei preferate si sa fie mare.Ii poti cumpara un lantisor cu o inimioara rupta in doua.Se gasesc de vanzare. Daca te intereseaza, pot cauta de unde sa cumperi lantisorul.Pe o parte initiala numelui tau si pe cealalta parte initiala numelui iubitei tale.Ar fii foarte frumos! Si daca are Facebook i-ai putea face un colaj minunat cu voi doi si ai putea sa ii scrii un mesaj foarte lung de dragoste la 00:00 noaptea, de ziua ei.Si ai putea sa pregatesti o cina sau sa o duci la un restaurant. Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta si la multi ani iubitei talee, din partea meaa!