| Roxana1000Roxy a întrebat:

Ce cadouri sa ii iau prietenei mele cele mai bune?
Apropo fara farduri, cercei, haine, încălțăminte si chestii din astea
Răspunsul cel mai compact primește funda

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Pai daca e prietena ta cea mai buna, stii ce-i place si ce nu-i place. Daca-ti dau eu un raspuns e degeaba pentru ca poate nu o sa-i placa. Deci gandeste-te bine happy

| millar a răspuns:

Poti sa scoti niste poze si sa le pui intr-o rama, sau cumpara bratari de pe internet cu bff chesti din astea sau un ursulet cu o cutie cu bomboane

| Roxana1000Roxy explică:

Am uitat sa scriu ceva depre ea:
- Este fata de preot
- ii place sa cante cu mine ( mai ales la chitara )
- ne place sa ne plimbam cu rolele
Si mda voi dati-mi doar niste idei si aleg eu ceva potrivit din ideiile voastre