| LegoLegolas a întrebat:

Ce credeți că s-ar întâmpla dacă Facebook s-ar închide?

Răspuns Câştigător
| Danutul22 a răspuns:

Ai vedea mai multa lume pe strada

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

90% din boraci romani si-ar taia venele, 90% din pitipoancele romaniei nu ar avea unde sa isi etaleze sanii cu silicoane si botu umplut de ruj roz.Cam asta s-ar intampla, in plus 90% din tigani nu ar mai avea unde sa isi etaleze kg de lanturi de aur si asa mai departe.

| LikeARollingStone a răspuns:

Sfarsitu' lumii! laughing
Ne-am trai viata intr-un mod mai...natural. happy

| 0PopaPorno a răspuns:

Ar fugi lumea cu pozele lor in mana si ar intreba : iti place?

| heyromania a răspuns:

Pff... La cat suntem de dependenti de Facebook cred ca ne vom confrunta cu o scadere drastica a populatiei planetei. De asemenea, rata de suicid va creste alarmant! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

S ar intampla urmatoarele:

niste sinucideri pentru ca sunt multi nebuni pe lumea asta

mult baieti destepti ar incerca sa creeze replici la facebook crezand ca vor da lovitura

mult firme vor da faliment

mult afaceri vor avea o scadere a cifrei de vanzari

iar noi oamenii de rand, oamenii obisnuiti poate vor interactiuna mai mult

| Sociopat a răspuns:

Pamantul se surpa, demoni ies din adancuri iar cerul... Cerul! Se dechide si ingeri coboara! Apoi Iisus si Antihristul fac dragoste.

| Polaris a răspuns (pentru Sociopat):

Faptul că fac dragoste face necesară prezența unor petale de trandafiri și a unei muzici senzuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar muri un miliard si" de obsedati.
Acum serios, poate ar face ce "a socializa" inseamna, nu sa stea in spatele monitorului sau al telefonului danduse mari domni si doamne cand colo sunt niste tarani.

| StalkerSoul a răspuns:

Ar iesi toti copiii afara din casa sa numai stea inchisi in lumea lor virtuala cu iubirile lor virtuale laughing.

| SteinZer0 a răspuns:

Nimic. N-am cont de facebook.

| robi1990 a răspuns:

Ne-am trai viata!

| AlexDinTimis a răspuns:

Exista multe alte site-uri de socializare. Facebook e unul dintre ele, numai ca acesta a crescut brusc si va cadea la fel de brusc. O sa stam probali pe Instagram sau altele.

| omulpaiangan a răspuns:

Daca ar fi ca Zuckerberg sa intre la inchisoare si sa inchida facebookul cum s-a intamplat si cu fondatorul megaupload, cred ca s-ar face un protest cum a fost acta.Numai ca mult mai rau.