| briana a întrebat:

Ce credeti despre 2012? Credeti ca se va sfarsi lumea? Credeti ca se vor simti efecte ale unor schimbari majore la nivel global sau ca toata povestea este doar un SF? Astept cat mai multe parerii.

6 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Sincera sa fiu eu cred ca e un SF bun subiecti pentru majoritatea filmelor. Dar om trai si om vedea ce se va intampla pana la urma.

| Aiwendil a răspuns:

Nu va veni sfarsitul lumi.Pana acum noi, oameni, trebuia sa fim morti de o gramada de ori.
Bye!

| Sofia07 a răspuns:

In Biblie spune ca numai Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii asa ca nu prea cred ce se spune. Poate fi maine sau peste 100000 de ani. Iar in legatura cu semnele: cutremure, incendii, inundatii, furtuni, boli si alte dezastre au fost din totdeauna asa ca nu le consider semne. Poate al 3-lea razboi mondial ma pune pe ganduri, si totusi nu se stie.

| JustLauren a răspuns:

nu cred ca se va intampla ceva de ce multi se tem:d

uite!
Http://www.jurnalul.ro/......65500.html

http://stirileprotv.ro/......_a205.html

| mariusik2012 a răspuns:

Sunt multe intrebari din astea si pe net.si documentare care spun ca pe 21. 12. 2012 se sfarseste calendarul la mayashi.si odata cu calendarul si terra...eu personal cred ca e o mare tampenie ...cauta si tu pe google despre mayashi si 2012

| andreea22andreea a răspuns:

NU MURIM!In anul 2012 se sfarseste CALENDARUl Mayas.Dupa un alt calendar sfarsitul lumii ar veni in 2076!adica peste 67 de ani!deci asa caa...