| Bombonica70 a întrebat:

Ce credeti despre fetele care sunt slabe si frumoase si maninca foarte mult?

15 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Imi plac cele cu ceva sunculita pe ele.Mna,sa am pe ce pune mana?

| andrey96 a răspuns:

Sa le tina Dumnezo naravulaughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca au un metabolism mult prea intens si ar fi indicat sa consume alimente si mai multe daca nu doresc sa ajunga devina niste aschimodii precum prezentatoarele de moda.

| Kenwill a răspuns (pentru corbulalbrosu):

"sa anunga devina" logic *sarcasm*

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Kenwill):

Sa ajunga/devina, se mai intampla sa nu observi lipsa semnului / dintre cuvinte. Imi explici te rog ce ce inseamna "anunga". deoarece nu inteleg unde ai gasit acest cuvant inexistent in DEX.

| Kenwill a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Well...we both made a typolaughing
Scuze nu am zis-o cu rea intentie
Calm down kiddo cool
and btw ai uitat sa pui "?" in loc de "." cool

| Kenwill a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ce ce ce ce ce ce and ce ce ce ce ce ce rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Kenwill):

In fine unii sunt mai carcotasi.Sunt niste greseli inerente in cazul in care scrii in viteza.As aprecia o corectura cu adevarat constructiva nu doar asa sa ne aflam in treaba.

| Kenwill a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Well...imi pare rau dar asa imi petrec eu timpul liber (of wich i have a lot) big grin

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Kenwill):

Nu m-am suparat.nu am nici un motiv, sa ai o seara placuta in continuare.

| Kenwill a răspuns (pentru corbulalbrosu):

La fel si tietongue
Take care nerdy fellow cool

| T0T a răspuns:

Eu unul le ador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca acele fete sunt o minune a naturii.

| Kenwill a răspuns:

Well...ma bag si eu ca nu am ce facelaughing
Nu imi pasa cat de simpatica esti sau cat de frumoasa esti sau "sexy si buna" atata timp cat esti proasta de-ti crapa capu si nu gandesti rationaltongue
Well... poate asta e motivul pentru care nimeni nu ma placelaughing

| HaSClau a răspuns:

Cred ca sunt foarte simpatice, dar ar fi bine daca ar mai pune ceva pe ele sa nu arate prea urat.