| DanielaClaudia a întrebat:

Ce culoare au ochii vostrii? http://break4coffe.com/ochii-iti-definesc-personalitatea / >-- adevarat ceea ce spune articolul acesta? Vi se insusesc caracteristicile?

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

"Persoanele cu ochii caprui sunt deschise, sociabile si sunt de incredere. Persoanele cu ochi caprui sunt foarte amibitioase, si sunt inzestrate cu multa rabdare.

Nu fug niciodata de responsabilitati si trec obstacolele ce le ies in cale cu capul sus. Le place sa ofere si desigur sa si primeasca, vorba aia ‘Faci bine, primesti bine’winking

Se supara usor, iar atunci vor liniste si sa fie singuri pentru a se gandi cum sa rezolve situatia mai bine, dar dupa ce le trece, o iau de la capat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.

Eu am ochi caprui si asta ma caracterizeaza! Dar si punerea in practica a ideilor, si ‘setea’ de nou. Amabilitatea si loialitatea sunt si ele o dovada ca tinem la cei dragi din viata noastra."
Bun deci hai sa vedem.
-social-cat de cat dar nu cat zice aici
-deschis-idem cu social
-ambitios/rabdator/de incredere-da
-nu fug de responsabilitati-depinde de responsabilitate
-ma supar usor-da
-vreau liniste/sunt amabil-da
Se pare ca cele mai multe s-au potrivit dar inca mai sunt scapari.Tu decizi daca s-au potrivit sau nu.

| SpeșălGirl a răspuns:

Am ochii caprui si mi se potriveste perfect happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpeșălGirl):

Daca citesti ce scrie la ochii verzi si albastri poate tot asa o sa ti se para, ca ti se potriveste. Numai ca e destul sa te gandesti la toti oamenii pe care ii cunosti destul de bine ca sa iti dai seama ca nu toti care au ochii de o anumita culoare sunt la fel.

| SpeșălGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,ai dreptate happy

| Zullabar a răspuns:

Putin adevar, dar asta poate e doar parerea mea, dar anumite postarii sunt facute numa asa sau beneficii financiare

| Deea545 a răspuns:

Eu am ochii verzi si caracteristicile mi se potrivesc mai ales asta "Daca le faci rau persoanelor cu ochii verzi, fi sigur ca de acum in colo, te va vedea cu ura si dorinta de razbunare." Dar nu tuturor oamenilor cu ochii verzi li se potrivesc. big grin