| Vokii a întrebat:

Ce culori are rochia asta? http://i.kinja-img.com/......dpwmnj.jpg

E albastra cu negru sau alb cu auriu? :))
Multi zic ca e auriu cu alb: http://www.buzzfeed.com/......itely-blue

16 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Raspunsul e A

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am inteles faza cu rochia aia. De unde si pana unde rochia a devenit asa populara?

| Vokii explică (pentru anonim_4396):

Totul a inceput pe tumblr, cand o fata a cerut parerea despre culoare, iar acolo au inceput dezbaterile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vokii):

Izabella si rochia ei laughing

| Vokii explică (pentru anonim_4396):

Cam asa ceva. laughing Oricum se apropie ziua ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vokii):

Ba nu, a trecut. Nu era ziua ei pe 14 februarie? thinking

| Vokii explică (pentru anonim_4396):

Nuuu,e pe 14 martie. Cum sa nu stii cand e marea petrecere?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vokii):

A, da. Scuze, asa e. Si eu ma duc. Probabil o sa-mi cumpar rochia aia si o sa-mi fac suvite albastre.
Tu cum vi imbracata?

| Vokii explică (pentru anonim_4396):

Cu o pelerina neagra si cu o masca. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vokii):

rolling on the floor

| DroGhys a răspuns:

Stii ca nu merge link-ul nu?

| Vokii explică (pentru DroGhys):

Acuma merge.

| CocoKiki a răspuns:

Albastru cu negru cucoana!

| Vokii explică (pentru CocoKiki):

Prea tarziu, e alba cu auriu!

| MitchAlpaca a răspuns:

Black and Blue rolling on the floor desi pot sa vad ambele perechi de culori :3

| Laura202 a răspuns:

Este albastru cu negru, in poza se vede alb cu auriu din cauza luminii...Se poate observa si in poza ca rochia este pusa la lumina soarelui, cea care face sa para ca rochia are alta culoare in poza decat cea care o are cu adevarat.