| Awwwww a întrebat:

Ce diferenta este intre metin2ro si metin2 steel? si care e cel mai frumos?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

1: Yolasite sunt false
2: Depinde la ce te referi. Daca joci ro, e drept ca e mult mai distractiv dar si mai greu. Daca joci steel acolo sunt si multi modati si multi prosti (din proprie experienta). Daca ai mod iti zic "modat..." si daca nu ai dar ii bati iti zic "setat..."In principiu sunt cam ofticati.De aceea m-am si lasat. Daca vrei continua sa joci ro, daca nu faci ce vrei.

| Lou222 a răspuns:

Care iti place tie mai mult... Insa prefer metin2ro

| Judoka_Edy_1994 a răspuns:

Http://cadouri-metin2steel.yolasite.com/ Gasesti iteme pentru metin2 Steel cate vrei! :)