| anonim_4396 a întrebat:

Ce este pentru voi cel mai important lucru?

Răspuns Câştigător
| Alex201938 a răspuns:

Viata de dincolo happy

10 răspunsuri:
| Dia007 a răspuns:

Sanatatea (daca sunt sanatoasa, pot sa fac orice imi "tuna" capul - am 3 limite : cea legala, limita impusa de mine insami si limita celorlalti, in rest sunt libera si pot face ce vreau)
Trebuie doar putina creaivitate, rabdare si dorinta de a fi happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Banii.

| RainmakerX a răspuns:

Calitatea vietii in general.

Degeaba traiesti mult daca toata viata ai fost un om fara noroc ce a trait oarecum degeaba, fara sa lase nimic in urma si fara sa se bucure de viata.

| mentholinks a răspuns:

Ceea ce exista.

| Kenya a răspuns:

Gândirea poztiiva happy

| ksuper31 a răspuns:

Daca cel mai important lucru nu este un lucru?!

| immaBeast a răspuns:

Fericirea, tot ce tine de fericirea mea si a oamenilor din jurul meu.
Sa fiu fericit in viata, sa fac oamenii fericiti.

| Gabi696969 a răspuns:

De ce banii?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Gabi696969):

Fiindca banii "rezolva" orice pe aceasta planeta si in singura viata existenta, cea reala.Viata de dincolo este livrata si vanduta doar oamenilor al caror nivel intelectul are IQ-ul cu valoare negativa.

| Gabi696969 a răspuns:

Alex? Si in viata de aici?