| Bibu_2231 a întrebat:

Ce extraoptiune cosmote pot activa si eu cu 2 euro? big grin

Răspuns Câştigător
| Al3csik a răspuns:

Era de sarbatori una... da mesaj la 220 parca si-ti trimit ei

1 răspuns:
| bianca a răspuns:

Vrei să-ţi iei o Cartela COSMOTE? Alege Cartela de 2 euro şi ai credit dublu plus 100 SMS-uri în reţea, până la 30 iunie.
mai multe detalii…

Credit dublu plus 100 SMS în reţea BONUS

Primeşti 1 euro şi 100 de SMS în reţea bonus dacă activezi şi reîncarci cu 5 euro, până la 30 iunie, o Cartela COSMOTE de 2 euro, cu credit iniţial de 1 euro.
Profită de toate beneficiile! Bonusul de 1 euro şi 100 de SMS în reţea se cumulează cu oferta „24 euro bonus pe an", astfel că la prima reîncărcare cu cel puţin 5 euro vei primi în total 3 euro bonus şi 100 de SMS in reţea. Vei continua să primeşti bonusul de 2 euro lunar dacă reîncarci cu minim 5 euro în fiecare lună, timp de un an.
Detalii suplimentare:
o Bonusul de 1 euro şi 100 SMS în reţea se acordă la primii 5 euro reîncărcaţi până pe 30 iunie
o Cele 100 SMS în reţea au o valabilitate de 30 de zile.
o Dacă îţi activezi una dintre extraopţiunile promoţionale, vei utiliza mai intâi cele 100 de SMS in reţea bonus şi după terminarea lor vei utiliza SMS-urile incluse în extraopţiune sau tarifele speciale pentru SMS-uri.
Poţi afla în orice moment câte SMS-uri bonus disponibile mai ai prin apel gratuit la 133

pentru cosmote