| Jenny260198 a întrebat:

Ce faceti, maine.Cum va distrati?:*

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Bună Jenny260198,
Păi eu nu ştiu ce îmi rezervă Dumnezeu pentru ziua de mâine,
dar având în vedere că orice om are planurile sale.
Mai bine decât să scriu ce fac mâine, scriu despre cum mă 'distrez' în felul meu desigur. Aş vrea să citesc o carte...Să compun o poezie sau compunere (pasiunea mea... am mai zis asta şi la alte întrebări), poate vizionez un film. Mă duc să mă plimb.
Şi cam atât. Eu numesc asta distracţie, depinde... alţii înţeleg distracţie ca fiind: mersul la club, etc.
Dar fiecare cu viaţa şi părerea lui. Nu sunt în măsură să critic.

Vă doresc o zi splendidă în continuare tuturor.

4 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Ce fac maine? Scoala. Cum ma distrez? Ma distrez cand o sa-mi de ateza la mate si la romana si cand o sa ma asculte la fizica :'(. Tu? :p laughing

| Broadband a răspuns:

Ma dau cu barca

| Smile94 a răspuns:

O sa ma duc la scoala(unde o sa fie plictiseala maxima ) iar apoi la un suc
sper ca u sa ai o zi mai distractiva ca a mea :*

| caposul a răspuns:

Eu imi caut Gagika ca 2-3 telecomanda mai am pe acasa si sa beau apa minerala linistit ca un Tv si un internet am mai vazut (citez din youtube nu o luati in serios)